Prosum dziesma no labakajiem pedagogiem Prosum 10. jubilejā


Montesori pirmsskolā PROSUM: Profesionāli un aizrautīgi skolotāji


Jau desmito gadu Montesori pirmsskola PROSUM māca bērniem ar prieku un entuziasmu baudīt mācību procesu.
Dibināta 2009.gadā, PROSUM ir licenzēta privāta pirmsskolas izglītības iestāde, kas uzņem bērnus no 1,5 gadu vecuma. Desmit gadu laikā PROSUM ir desmitkāršojis bērnu skaitu un turpina tiekties uz izcilību. 

Profesionāls un aizrautīgs pedagogs ir Jūsu bērna laimes atslēga, kamēr Jūsu mazulis ir bērnudārzā. Tādēļ mēs esam izvēlējušies pedagogus ar bagātīgu un daudzveidīgu pieredzi bērnu audzināšanā un skološanā. Visiem pedagogiem vienojošā īpašība ir sava darba mīlestība.

Pedagogi velta īpašu uzmanību katram bērnam, pozitīvi motivējot, novērojot, izsecinot un piemeklējot metodes un materiālus, kuri vislabāk noderēs Jūsu bērna attīstības veicināšanai. Protams, bērna attīstības veicināšana ir kopīgs darbs roku rokā pedagogiem ar vecākiem, tāpēc īpaša uzmanība tiks veltīta vecāku informēšanai un kopīgai sadarbībai. Iepazīsimies. PS (Bet ļoti svarīgi) Prosum četrrus gadus palīdzēja Positivus festivāla (www.positivusfestival.com/) mazākajiem apmeklētajiem izklaidēties kamēr vecāki baudija fenomenālo mūziku.

Sandra Daubure

Montesori pirmsskolas "Prosum" dibinātāja. Pēc vairāk nekā 10 gadu ilga darba ārlietu dienestā, es sapratu, ka mans patiesais dzīves piepildījums ir jāmeklē citur. Kad piedzima manas  meitiņas, izmainījās mans skats uz dzīvi. Šo pārdomu rezultātā es nonācu pie secinājuma, ka man ir radikāli jāmaina karjera un jāpievēršas jomai, kas man vienmēr ir sniegusi gandarījumu – darbam ar bērniem. Kā triju bērnu māte, kas nekad nepārstāj brīnīties par dzīvības unikalitāti, es esmu sapratusi, ka gan audzināšanas, gan skološanas darbā svarīgi ir iedziļināties un attīstīt tās īpašības, kas bērnam ir dabas dotas. Lai to sasniegtu, mums, bērnu vecākiem jau no pirmās bērna dienas bērnudārza ir jāmeklē laimes atslēga - skolotāji, kuri ir motivētam darbam ar bērnu tā, lai viņš sasniegtu savu maksimālo izaugsmes potenciālu un izveidotos par veiksmīgu un laimīgu cilvēku. Kopīgiem spēkiem vienotā skolotāju kolektīvu mēs veidojam Montesori pirmsskolu „Prosum”.


Skolotāja Kristīne


Skolotāja Inese


Skolotāja Baiba G.


Skolotāja Baiba B.


Skolotāja LieneSkolotāja un lietvede Dace


Skolotāja Linda

Skolotāja asistente Gunita


Audiologopēde Sandija