Montesori sākumskola

Labdien, dārgie Prosum vecāki!

Rit jau otrais gads mūsu sākumsskolā!  Tie ir bijuši bagātīgu atklāsmju, piedzīvojumu un pārsteidzošu notikumu pilni. Process no "es varu izdarīt pats" līdz "es to varu izdomāt pats!" rit pilnā sparā.

Februārī uzsāksim skolēnu uzņemšanu 2024./2025.m.g.   Pieteikšanās sākumskolas semināram (forma)

Aicinu VISUS vecākus, kuriem ir ineterse par bērna mācību uzsākšanu PROSUM sākumskolas 1.klasē uz tikšanos - semināru š.g. 20.februārī 9.00 - 12.00.

Tikšanās - semināra mērķis ir iepazīstināt Jūs ar  mūsu Montesori Sākumskolas darbības principiem sniegt informāciju par mācību saturu, kā arī atbildēt uz dažāda rakstura Jums interesējušiem jautājumiem.

Kas notiks? - Jums kā vecākam būs iespēja iejusties skolēna lomā un piedzīvot 3h garu Montesori darba ciklu, kā arī saņemt atbildes uz visiem Jums interesējošiem jautājumiem.

Ir sākusies uzņemšana Prosum Montesori sākumskolā!

 Jau vairākus gadus mums jautā: “Kad būs Prosum skola?” Doma par skolu ilgi bijusi aktuāla, taču nereti šķitusi tāla un nesasniedzama. Tomēr beidzot tas brīdis ir klāt! Ar lielu prieku un entuziasmu PROSUM ģimenes vārdā paziņoju, ka šajā rudenī, 3.septembrī, vērsim PROSUM sākumskolas durvis. Tā būs sākumskola, kurā īstenosim licenzētu pamatizglītības programmu, izmantojot Montesori metodiku un piemērojot to tieši sākumskolas izglītības posmam.

Pēc 13 gadu ilgas darbošanās, nodrošinot pirmsskolas izglītību vairak nekā 400 bērniem, un nemitīgi pilnveidojoties Montesori pedagoģijas jomā, esam nolēmuši doties tālāk - tālāk uz sākumskolu. Lēmumu pieņemt ir palīdzēja un mudināja jūsu gadiem ilgi izrādītā interese par skolu, par vietu, kur mūsu PROSUM bērniem doties tālak. Tāpat būtisku stimulu dod tīri personīgi iemesli, jo arī mana trešā meita strauji tuvojas vecumam, kad laiks pāriet no pirmsskolas uz sākumskolu.

Pusotru gadu intensīvās apmācībās ASV (attālināti) Age of Montessori skolā apgūstu Montesori pedagoģijas metodiku, kas paredzēta nākamajam izglītības līmenim - pamatizglītības programmas īstenošanai. Skolā iegūtā profesionālā pilnveide sevi ir pierādījusi, jo klātienē tajā apguvu pirmsskolas Montesori pedagoģijas metodiku, principus un iemaņas. Paralēli praktizējos un konsultējos ar labākajām Latvijas Montesori sākumskolām, lai es un visa PROSUM komanda būtu vislabākajā gatavībā nākamajam izglītības līmenim.  

Skolas kodolu - mācību spēkus - veidos mūsu pašreizējās skolotājās - Pieneņu galvenā skolotāja Santa Kaļāne- Brokāne, kura ir diplomēts sākumskolas pedagogs, un Saulespuķu grupas skolotāja un Montesori programmas metodiķe Ieva Dzelme.  Abas skolotājas ir ne tikai dziļi izzinājušas un demonstrējušas izcilas profesionālās zināšanas un izpratni par Montesori metodiku pirmsskolas līmenī, bet ir sagatavotas un kvalificētas pamatizglītības programmas apmācībām. Papildus mūsu pedagogu pulku kuplināsim ar citiem jau tieši sākumskolai nepieciešamiem speciālistiem - sporta, mūzikas un angļu valodas skolotājiem.

Skolas telpas ir šajā pašā ēkā, Pīļu ielā 1, ar atsevišķa ieeju, īpaši pielāgotas ar aprīkojumu un iekārtojumu sākumskolas audzēkņiem (mūsu iepriekšējas Magoņu grupas telpās).

Piesakies uz sarunām šeit!
Uz tikšanos!
Mēs turpinām darīt labus darbus!

Sandra