Ēdināšana

Garšīgas un veselīgas brokastis, launagu un, jau otro mācību gadu, arī pusdienas gatavojam paši savā virtuvē. Izrādās bērni iemīļojuši ne tikai visiem zināmo auzu pārslu un 4-graudu putru, bet arī, piemēram, kukurūzu putru. 

Regulārās Pārtikas veterinārā dienesta pārbaudes un bērnu vecāki atzinuši ēdienkarti kā īpaši sabalansētu un atbilstošu veselīga uztura pamatprincipiem. Ēdienkarte tiek mainīta katras četras nedēļas un tā tiek pielāgota sezonu maiņai – rudenim, ziemai, pavasarim un vasarai.

Esam uzmanīgi ieklausījušies bērnu atsauksmēs un pielāgojuši ēdienkarti tā, lai mazais klients būtu ne tikai ar pilnu vēderu, bet arī uzņemtu visas nepieciešamās uzturvielas un vitamīnus.

Viens no mūsu moto ir tiekšanās uz klientu vēlmju apmierināšanu. Ēdināšanas sakarā tas nozīmē - ņemt vērā aizvien pieaugošo veģetāriešu skaitu, kā arī alerģisko bērnu vajadzības. Tādēļ visi ēdieni, piemēram, zupas un “otrie” ir pieejami gan ar gaļu, gan bez gaļas. Alerģisko bērnu gadījumos rūpīgi sadarbojamies ar vecākiem, lai nodrošinātu bērnam pilnvērtīgu un drošu uzturu.

Labu apetīti!

Bērni dārzā aug! | Prosum, Ainavas iela 4, Rīga, LV- 1084 | +371 29452017 |daubure@prosum.lv
Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu ērtāku un drošāku pārlūka lietošanas pieredzi. 

 .